המסת שומן

כל מה שתרצו לדעת על המסת שומן

נשים וגברים רבים סובלים משומן יתר באזור קטן בגוף שמפריע להם לחיות את חייהם בצורה בה הם רוצים לחיות, וגורם להם לחוסר בביטחון עצמי. הדיאטות החוזרות והספורט הנקודתי לא עזרו בשינוי המצב, והמאבק בשומן העודף קשה ומתסכל. אך אל דאגה, ישנו פתרון קוסמטי קל ופשוט להעלים שומן מאזור קטן בגוף – המסת שומן.

מה זה המסת שומן?

המסת שומן, כשמה כן היא, "ממיסה" את השומן בעזרת הליך רפואי קוסמטי, ועוזרת להיפטר מתאי שומן עקשניים בגוף, לרוב באזורים קטנים כמו הידיים הרגליים הסנטר או הבטן. תאי השומן, בניגוד לתאים אחרים בגוף האדם, מגיבים בצורה זריזה לשינויים קיצוניים ולכן יותר קל לפגוע בהם "ולהעלים" אותם. 

אילו שיטות קיימות?

אחת הדרכים המוכרות והפופולריות ביותר היא המסת שומן בקור או בהקפאה. מדובר על הליך בו בעזרת מכשירים שונים מקררים את טמפרטורת הגוף עד לטמפרטורה בה נהרסים תאי השומן (ולא אף תא אחר בגוף כמו שריר או עצב).

דרך נוספת היא המסת שומן בחום או בלייזר. כמו תהליך המסת שומן בקירור, ניתן גם להמיס שומן בעזרת חימום. ההליך מתבצע לרוב על ידי לייזר שמחמם את תאי השומן והורס אותם בלי לפגוע בעור או בתאים אחרים.

ישנן שיטות נוספות לבצע את ההליך כמו המסת שומן באמצעות חומרים כימיים, גלי אולטרסאונד, או גלי רדיו. אלו לרוב שיטות פחות מקובלות אך ישנם אנשים שאלו הדרכים המועילות להם. כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל לפני החלטה על ההליך אותו תרצו לבצע.

למי זה מתאים?

טיפול בהמסת שומן יכול להתאים לכל מי שסובל מהצטברות שומן באזור מסוים בגוף, ולא לאנשים עם עודף משקל כולל. את הטיפול ניתן לבצע במספר מקומות כמו הבטן התחתונה, הגב, המותניים, הסנטר, הידיים, הירכיים ועוד. הטיפול עובד על אזור נקודתי ומשפר את המראה שלו, ולא של כל שאר הגוף.

מי יכולה לבצע את הטיפול בהמסת השומן?

את הטיפול בהמסת השומן רשאי לבצע רק רופא פלסטיקאי מומחה בתחום. מאחר וישנם סיכונים מסוימים בהליך זה, חשוב מאוד לבחור רופא מומחה עם המכשירים הטובים ביותר והמתקדמים ביותר בתחום. מכשור לא איכותי ושאין לו תווי תקן של משרד הבריאות עלול לגרום ליותר נזק מתועלת.

איך הטיפול מתנהל?

מאחר וישנן כמה דרכים לבצע המסת שומן, ביצוע ההליך מתרחש לפי השיטה בה בחרתם יחד עם הרופא המטפל. לרוב, מדובר בהליך לא פולשני שאורך בין חצי שעה (המסת שומן בחום) ועד 70 דקות (המסת שומר בקור). כמובן זמן ההליך משתנה גם בהתאם לגודל האזור בו תבחרו להמיס את השומן.

עלויות

עלות הטיפול משתנה מאוד בהתאם לאזור בו בחרתם ובהתאם לשיטה אותה תבחרו לבצע. המסת שומן בחום תעלה בין 2,500 ₪ ל 6,000 ₪. ניתן לרכוש גם סדרת טיפולים כדי לוודא שתגיעו לתוצאה הרצויה, ואז המחיר יעלה בהתאם. המסת שומן בקור תעלה בין 4,000 ₪ ל- 8,000 ₪, כאשר גם כאן ניתן לרכוש סדרת טיפולים להשלמת המראה.

יתרונות וחסרונות

יתרונות להמסת שומן

חסרונות להמסת שומן

  • הליך לא פולשני העוזר בירידה במשקל ובעיצוב הגוף במהירות.
  • במקרים חריגים, צילוק העור והחלמה חלקית של העור לאחר הטיפול.
  • ניתן לבצע מספר טיפולים ללא הגבלה, אם תרצו להשלים את המראה תוכלו לעשות זאת בקלות. 
  • אינו מבטיח הישארות במשקל חדש ותקין. תתכן העלאה במשקל באזורי גוף אחרים. 

לסיכום, המסת שומן הינה הליך קל ופשוט שיכול לעזור לכם לעצב מחדש את הזרועות, הרגליים או הסנטר שלכם. מעוניינים גם אתם להמיס שומן באזור מסוים בגוף? הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו למצוא את הרופאים המוכשרים והמקצועיים ואת הציוד הטוב ביותר שקיים בשוק. תקבלו את כלל המידע ותוכלו לבחור מהי השיטה והדרך הנוחים לכם. צרו עימנו קשר ונעזור לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר!

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן