הקטנת חזה

כל מה שצריך לדעת על הקטנת חזה

גוף האדם לא מושלם. הוא לא תמיד סימטרי, ולעיתים קרובות אנחנו לא נהיה מרוצים לגבי אחד מאיברי הגוף שלנו. כשמדובר בגוף האישה, נשים מעידות שהחלק בגוף איתו הן לא שלמות והיו רוצות לשנות או לתקן, הוא החזה. לכן נשים רבות בוחרות לבצע ניתוחים להגדלת או הקטנת חזה. אם גם אתן נמצאות בסיטואציה כזו ומעוניינות להקטין את החזה שלכן, הנה כמה דברים שאתן צריכות לדעת.

הקטנת חזה – למה לעשות את זה?

נשים בעלות חזה גדול בוחרות לעשות הקטנת חזה מסיבות בריאותיות. חזה גדול גורם פעמים רבות לכאבי גב וצוואר, ומקשה על התפקוד היום יומי. בנוסף לכך, נשים רבות בוחרות בהקטנת חזה מסיבות אסתטיות. חזה גדול יוצר מראה נפול וקשה למצוא לו בגדים מחמיאים, לכן נשים רבות בוחרות בניתוח שבו גם מבצעים הרמת חזה. כך הניתוח לא רק מרים את החזה של האישה, אלא גם את מרים ביטחון עצמי.

הקטנה חזה – איך עושים את זה?

זמן הניתוח הוא בין שעתיים לארבע שעות, כאשר הדבר תלוי בסוג הניתוח שבוחרים. ישנן שלוש דרכים מקובלות לבצע את הניתוח, אותן תוכלו לבחור יחד עם המנתח בהתאם לחזה שלכן. הראשונה היא השיטה הוורטיקלית, המתאימה למי שהחזה שלה לא גדול מידי, ומעוניינת לבצע את הניתוח עם כמה שפחות חתכים. השיטה השנייה היא שיטת ה-J, המתאימה למי שיש לה יותר עור ורקמות. השלישית היא "שיטת העוגן", המשאירה קו תפר קטן שנבלע בגוף באופן טבעי. בכל אחת מהשיטות תהליך הטיפול מעט שונה, אך באופן כללי כיוון שמדובר בניתוח להקטנת חזה, ההליך דומה וכולל ניתוח בהרדמה מלאה, והליך החלמה דומה.

הקטנת חזה – יתרונות וחסרונות

לצד היתרונות שציינו מקודם, כמו מראה יותר אסתטי והקלה על הגב והצוואר, קיימים גם חסרונות. חשוב לזכור שגם אם מדובר בניתוח פלסטי – בכל זאת מדובר בניתוח, לכן הוא כרוך בסיכונים שבהרדמה מלאה, ועלול לגרום תופעות לוואי שונות. לאחר הניתוח עלולה להיות אדמומיות ונפיחות, יש להימנע מכל פעילות גופנית למשך כחודש, ומי שרגילה לעשן תצטרך לחדול מההרגל כמספר שבועות לפני הניתוח ועד מספר שבועות לאחר הניתוח. בנוסף לכך, הניתוח עלול לא להצליח. פעמים רבות נשים מדמיינות את החזה שלהן בצורה אחת, ומתעוררות לדבר אחר. השדיים עלולים לא להיות שווים בגודלם, ואם מישהי בחרה לעשות הרמת חזה בלבד, ללא הקטנת חזה, רוב הסיכויים שהחזה שלה יצנח בחזרה, ויהפוך להיות כפי שהיה לאחר זמן מה. זאת הסיבה שחשוב לבחור במנתח טוב ומקצועי!

אז אם את מתעניינת בהקטנת חזה, צרי קשר עם המרכז הרפואי "שר". המרכז מתמחה בניתוחים פלסטיים וקוסמטיים שונים, בין היתר גם בהקטנת חזה. פני אליהם וזכי בייעוץ ברמה גבוהה ממנתחים מומחים, מקצועיים ובעלי ניסיון ארוך שנים. שם תזכי לשירות אדיב מתחילת התהליך ועד סופו, וכמובן לחזה מושלם המתאים לך בדיוק. לפרטים נוספים ולבירורים לחצי כאן!

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן