הקפאת שומן

הקפאת שומן

כמעט לכולנו יש מצבורי שומן עקשניים שלא מוכנים להתפנות, למרות כל הדיאטות והפעילות הגופנית המאומצת. מי לא היה רוצה להשיג גוף מחוטב בצורה בטוחה, ללא מאמץ וכאב? הקפאת שומן היא אחת הדרכים היעילות והמהירות לעשות זאת – זוהי טכנולוגיה מתקדמת לסילוק מצבורי שומן, שתעזור לך להגיע לגוף המעוצב שתמיד חלמת. השיטה עובדת על עיקרון פשוט של הרס ופירוק תאי השומן באמצעות תהליך קירור מבוקר, מבלי לפגוע בתאי השריר, העצבים והעור הסמוכים.

הקפאת שומן – למי זה מתאים? 

טיפול של הקפאת שומן מתאים לנשים ולגברים שמעוניינים להיפטר מאותם מצבורי שומן מעצבנים ולעצב אזורים ספציפיים בגוף, כמו הירכיים הפנימיות והחיצוניות, זרועות, מותניים ובטן. הטיפול לא מתאים לסובלים מהשמנת יתר, אלא למעוניינים בהצרת היקפים נקודתית. במידה ולאחר בירור עם הצוות המטפל במכון הטיפול תמצאו מתאימים – תותאם תוכנית הטיפולים המדויקת ביותר עבורכם, לקבלת תוצאות מקסימליות באזורים הרלוונטיים. 

כמה זה עולה? 

עלות הטיפול משתנה בהתאם לתוכנית הטיפולים ולאזורים הרצויים – מספר הטיפולים וסוגם ישתנה בהתאם לתוצאת היעד הרצויה. קיימים בשוק מכונים רבים המציעים את טיפוליהם, באמצעות שימוש בטכנולוגיות ובמכשירים שונים. חשוב לזכור שמדובר בהוצאה כספית חד פעמית שמלווה בהשפעות ארוכות טווח ובתוצאות שקשורות בשיפור אורח החיים. 

האם יש סיכונים? 

הטיפול אינו נחשב לכואב, רוב המטופלים לא מדווחים על תחושת כאב במהלכו, אלא על תחושת חוסר נוחות מסוימת. עם זאת, כל טיפול קוסמטי כרוך בתופעות לוואי, אם כי התופעות הכרוכות בטיפול מסוג זה הן מעטות וחולפות. לאחר הטיפול אתם צפויים להבחין באדמומיות זמנית, רגישות מוגברת בעור ונפיחות קלה, ואף סביר שתחושו תחושת אי נוחות לתקופה של עד כחודש ימים. חשוב להדגיש שמיד לאחר הטיפול תוכלו לחזור לשגרת חיים ולפעילות רגילה, תוך הקפדה על אורח חיים בריא – מומלץ להקפיד על שתייה מרובה של מים, פעילות גופנית ותזונה מאוזנת. חשוב להדגיש כי התחושות לאחר הטיפולים הן אינדיבידואליות ומשתנות ממטופל למטופל, אבל יש לזכור שהטיפול הוא טיפול בטוח למדי ולא פולשני, ללא תופעות לוואי משמעותיות. 

כל היתרונות והחסרונות של הקפאת שומן 

עדיין מבולבלים ולא יודעים מה להחליט? אנחנו נשמח לעזור – ריכזנו עבורכם את כל היתרונות והחסרונות שכדאי לקחת בחשבון בכל הקשור בבחירה בטיפול של הקפאת שומן: 

יתרונות 

חסרונות 

  • אין צורך בהכנה מוקדמת לקראת הטיפול 
  • מדובר בטיפול מהיר אשר ניתן לבצעו במספר מוקדים שונים בגוף
  • התהליך לא פולשני, אלא מדובר בתהליך חיצוני שלא דורש הרדמה של האזור 
  • מדובר בטיפול שאינו כרוך בכאבים או בתקופת החלמה לאחר סיום סדרת הטיפולים 
  • התהליך מבוצע באופן אישי ע"י צוות ממומחה ומיומן, ובהתאם לתוכנית מדויקת שניתן להתאים במיוחד עבורך 
  • קיים סיכון לפיגמנטציה ולכוויות, כמו בכל טיפול שמערב קור קיצוני (אולם הישמעות להנחיות הצוות המטפל לאחר סיום הטיפול תמזער משמעותית סיכונים מסוג זה) 
  • ייתכן שיהיה צורך במספר טיפולים כדי להשיג את התוצאה הרצויה 

איפה כדאי לעשות הקפאת שומן? 

קיימים כיום מכונים רבים המציעים טיפולים של הקפאת שומן, במגוון מחירים ואורכי טיפול שונים. אמנם מדובר בהליך לא פולשני שלא נחשב למסוכן, אך ידיים לא מיומנות עלולות לגרום לנזקים ארוכי טווח, ולעיתים אף לנזקים בלתי הפיכים. אם כך, הבחירה במכון הנכון ביותר עבורך לביצוע הליך זה היא חשובה ביותר. בכל זאת, אל תשכחו שמדובר בבריאות שלכם. 

אם החלטתם שהקפאת שומן היא בשבילכם, אנחנו נשמח לעזור לכם להגשים את החלום. שר מדיקל מתמחה במגוון טיפולי אסתטיקה שונים – אצלנו תוכלו לקבל את הטיפול המדויק והנכון ביותר עבורכם, ולהיפרד לשלום מכל מצבורי השומן שסירבו ללכת עד היום. אנחנו מתחייבים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, באמצעות שימוש במכשירים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אם אתם מעוניינים לשמוע חוות דעת מקצועית, נציגנו ישמחו לסייע לכם ולענות על כל שאלה, בכל הקשור בעלויות הטיפול והתוצאות אליהן ניתן לצפות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן