הרמת חזה

כל מה שרציתן לדעת על הרמת חזה

נשים רבות סובלות מהבעיה של חזה נפול. חזה נפול יכול להיגרם כתוצאה מהריונות, הנקות, ירידה חדה במשקל ועוד. אך זוהי אינה גזרת גורל. בעזרת ניתוח קוסמטי פשוט הנועד להרים את החזה ניתן להחזיר לשד את המראה האסתטי שלו, ללא צורך בהכרח בהקטנה או הגדלה של החזה. 

מה זה בכלל?

הרמת חזה זהו הליך רפואי קוסמטי אישי שנשים רבות בוחרות לבצע במהלך החיים בעקבות שוני בצורת החזה שלהן. ברבות השנים החזה הפך לסמל של נשיות וביטחון עצמי, ונשים רבות לא מעוניינות לאבד סמל זה. אך אל דאגה, בדיוק עבור בעיה זו ניתן לבצע את ניתוח הרמת החזה. הניתוח מאפשר לאישה להנות משדיים יפים ועומדים. הניתוח ייתן לאישה חזה עומד ומעוצב בהתאם לרצונות של המטופלת.

יחד עם ניתוח הרמת חזה ניתן לשלב גם ניתוח הקטנה או הגדלת חזה. במקרה כזה יש צורך גם בשתלים. קיימים הרבה סוגי שתלים, וכל אישה תוכל לבחור שתל בהתאם לרצונות ולצרכים של הגוף שלה. כך תוכל יחד עם הרמת החזה גם להגדיל או להקטין אותו, ולבצע ניתוח אחד שלו שתי תוצאות שונות.

את ההליך מוכשר להעביר רק רופא מנתח פלסטי מוסמך לו הידע והניסיון הנדרשים לבצע הליך זה בצורה טובה ועם כמה שפחות סיכונים. וודאי כי הרופא המטפל שלך הוא בעל הכישורים הנדרשים עבור ביצוע ניתוח שכזה.

תהליך הטיפול

הליך הטיפול כולל כמה מפגשים; מפגשי הכנה, מפגש הניתוח עצמו, ולאחר מכן מפגשי מעקב:

  • מפגש ראשון – מפגש היכרות ותיאום ציפיות. במפגש זה נלקחים הפרטים האישיים של המטופלת, כולל מחלות רקע תרופות קבועות ועוד. בנוסף, נערכות מדידות של השדיים. בסיום המפגש נאמר למטופלת מה הן האפשרויות שלה, ומה הן המלצות הרופאים, כך שכל אישה תוכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.
  • בדיקות שנערכות לפני ניתוח – בדיקות דם, אולטרסאונד שדיים ובדיקות נוספות, שמטרתן לוודא את התאמת המטופלת לניתוח בטיחותי.
  • מפגש שני – מפגש הכנה, מעבר על הבדיקות שנערכו, ובדיקה כי אין כל מניעה שהמטופלת תעבור את הניתוח. בפגישה זו תוכל המטופלת לשאול את כלל השאלות ולהגיע בראש שקט ליום הניתוח.
  • יום הניתוח – הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה לאחר צום של 8 שעות של המטופלת. בטרם ההרדמה מתבצעים סימונים ומדידות והניתוח מתבצע בהתאם אליהם. זמן הניתוח הוא בין שעה וחצי לארבע שעות. בסיום הניתוח מתבצעת חבישה של המקום, והפציינטית עוברת להתאוששות.
  • מפגשי מעקב – מפגש המעקב הראשון נעשה לאחר יומיים ולא יאוחר מחמישה ימים לאחר הניתוח. כעבור עוד כחודשיים-שלושה מתבצעת בדיקת מעקב נוספת בה בודקים כי הניתוח עבר לחלוטין בהצלחה.

לאחר סיום כלל הפגישות, ולאחר שכולן עברו בהצלחה, תוכל האישה להנות מחזה מורם ויפה לאורך זמן.

יתרונות וחסרונות

כמו לכל הליך רפואי קוסמטי גם להרמת חזה ישנם יתרונות רבים לצד חסרונות שונים, וכדאי להיות מודעים לכולם. יתרונות בולטים להליך הרמת החזה: 

  • מראה טבעי – מאחר ולרוב בתהליך של הרמת חזה לא כולל הגדלה או הקטנה, בסיום ההליך החזה נראה זקור, יפה וטבעי לחלוטין, כאילו לא התבצעה כלל התערבות רפואית.
  • מינימום צלקות – כיום ישנן שיטות ואמצעים חדשים ומתקדמים שמבטיחים מינימום צלקות לאחר ביצוע ניתוח.

חסרונות בולטים להליך הרמת החזה:

  • הליך כירורגי קשה – צריך לזכור שמדובר בהליך כירורגי המתבצע, לרוב, בהרדמה מלאה. חשוב לזכור שלגוף האדם לוקח זמן להתאושש מהרדמה שכזו.
  • תופעות לוואי – כמו לכל הליך גם להליך זה עלולות להיות תופעות לוואי, בדרך כלל רוב הנשים עוברות ניתוח זה בקלות, אך כדאי גם להכיר את האופציה של תופעות לוואי וההתמודדות איתן.

לסיכום, הליך קוסמטי רפואי של הרמת חזה הוא הליך מוכר, בטיחותי, שנועד להחזיר לך את האישיות הנשית שלך ואת היופי. החזה שנפל עם השנים יוכל לחזור ולעמוד בזכות עצמו, ואת תוכלי להנות מהרגשה של חזרה כמה שנים אחורה.

מעוניינת לעבור הליך של הרמת חזה? הגעת למקום הנכון. אצלנו תקבלי את כל המידע הנדרש, את הרופאים המומחים ואת כלל האמצעים הנדרשים על מנת שהתוצאה אליה תגיעי תהיה הטובה ביותר. צרי קשר ואנו נעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה והמדויקת עבורך.

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן