הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים – למי זה מתאים, מה הם היתרונות ועוד

נשים וגברים רבים מכירים את התופעה, השנים עברו והעור של העפעפיים מתחיל לאבד מצורתו ומגמישותו. נוצרים עודפי עור ועודפי שומנים בעפעפיים והעין כבר לא נראית כשהיתה. לעיתים, מלבד הבעיה הקוסמטית, נוצרת גם בעיה רפואית קטנה במקום. הפתרון קל! ניתוח הרמת עפעפיים יכול לתקן את הבעיה שנגרמה ולהחזיר לעין את המראה הצעיר והטבעי שלה. 

אז מה זה בכלל?

הרמת עפעפיים מתבצעת על העפעפיים העליונים, התחתונים, או שניהם ביחד. הניתוח הוא קצר באופן יחסי, ואורך בין שעה לשעתיים. הרמת העפעפיים מתבצעת בהרדמה מקומית וטשטוש קל, וללא הרדמה מלאה של כל הגוף (מלבד מקרים חריגים). 

במהלך הניתוח מוסירים עודפי עור ושומנים דרך חתך קטן בצד העין, ובמידת הצורך, גם מקוצר מעט השריר שאחראי על החזקת העפעפיים מורמות. זמן ההחלמה קצר יחסית, ולרוב, תוצאות הניתוח משמעותיות וניתן לראות ולהרגיש בשיפור מיידי, הן בהיבט הקוסמטי, והן מבחינת שיפור טווח הראייה. 

ניתוח הרמת עפעפיים הינו ניתוח פלסטי, קוסמטי. הוא אינו מחליף את הבוטוקס בהעלמת קמטים וקמטוטים בשני צידי העיניים. הוא לא מטפל בשקיות השחורות או בהרמת גבות. תפקיד הניתוח הוא להרים את העפעף, לשפר את מראה העין ואת שדה הראייה. במידה ואתם מעוניינים בהשלמת מראה כולל, כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל על שילוב ניתוחים נוספים או הזרקת בוטוקס למראה אופטימלי.

מי מבצע את הניתוח?

ניתוח הרמת עפעפיים הוא ניתוח קוסמטי שיכול להתבצע רק על ידי רופא פלסטי מומחה, עם עדיפות לרופא שמתמחה באזור הפנים והעיניים. מכיוון שמדובר במיקום רגיש, כדאי להתייעץ ולוודא את ניסיונו של הרופא המטפל טרם ביצוע הניתוח.

למי מתאים ההליך?

הניתוח נעשה לרוב בגילאי 50 פלוס, עבור נשים (וגם גברים) שהמראה הנפול של העפעף לא נותן להם מנוחה. העיניים הם השער לפנים שלנו, ולעיתים שינוי שכזה בעפעף יכול לגרום לירידה בביטחון ולתחושה רעה כללית. אין סיבה להמשיך ולסבול. כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל ולהבין כיצד ניתן לבצע את ההליך ולשפר את המראה.

למי לא מתאים ההליך?

כדאי לדעת שלעיתים ישנם בעיות רפואיות שלא מאפשרות ביצוע של הליך מורכב זה באזור העיניים. בכל מקרה של ספק, כדאי לפנות לייעוץ. הנה כמה בעיות שעלולות למנוע את ביצוע הניתוח; יובש כרוני בעיניים, הפרעות בתפקוד בלוטת התריס, דלקות חוזרות בעיניים ועוד. אם אתם סובלים מאחת מהבעיות האלו או מבעיה אחרת בגלגל העין, בדקו יחד עם הפלסטיקאי מהי ההמלצה עבורכם.

יתרונות בביצוע ההליך

  • הליך זריז – משך הניתוח הוא כשעה, וכך גם זמן ההחלמה לרוב נע סביב החודשיים. מדובר בהליך קצר ובהחלמה קצרה שישפר משמעותית את איכות חייכם.
  • שיפור משמעותי במראה העין – העפעפיים יחזרו להיראות נהדר, וכך ישפיעו על המראה של כלל הפנים. 
  • אפשרות לשילוב קל של ניתוחים קוסמטיים נוספים – ניתן לשלב את ביצוע הרמת העפעפיים עם ניתוחים נוספים כמו הרמת גבות או מתיחת פנים וכך  בהרדמה אחת לקבל כמה תוצאות שונות.

חסרונות בביצוע ההליך

  • מיקום רגיש – הניתוח מתבצע סביב העין שזהו אזור רגיש מאוד. סיבוך אפשרי של הניתוח הוא פגיעה זמנים בראייה, עיניים יבשות ומגורות, וסיכוי חלש מאוד, אך קיים, לאיבוד הראייה.
  • שטפי דם וזיהומים – כמו בכל ניתוח, ישנם הסיכונים הרגילים של זיהומים. שמירת ההנחיות וביצוע הניתוח על ידי רופא מנוסה תפחית משמעותית את הסיכוי לסיכון שכזה.

עלויות

מחיר ניתוח להרמת עפעפיים ללא ניתוחים נוספים (הרמת גבה, מתיחת פנים, בוטוקס וכו') יעלה בין 10,000 ₪ ל20,0000 ₪. לרוב, הניתוח מחזיק לכל החיים, וכך בעלות חד פעמית אחת תשמרו על מראה עיניים ופנים זוהר. ישנם מקרים בהם לאחר כ-10 שנים העפעף יפול שוב ויהיה צורך בשחזור הניתוח.

לסיכום, ניתוח הרמת עפעפיים הוא ניתוח מוכר שיכול לשפר פלאים את איכות החיים והמראה שלכם. מדובר על ניתוח עם יתרונות רבים ובעל זמן התאוששות קצר יחסית. בנוסף, עלות הניתוח משתלמת מאחר והניתוח מחזיק לאורך שנים.

מעוניינים גם אתם לעבור ניתוח הרמת עפעפיים? הגעתם למקום הנכון! אצלינו תמצאו את כל המידע הנדרש, את כלל הרופאים המומחים עם ניסיון של עשרות שנים, והכל במחירים נוחים ובמיוחד בשבילכם. צרו קשר ואנו נעזור לעין שלכם לחזור ולהיראות בשיאה!

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן