מיטות שיזוף

מיטות שיזוף – כל מה שרציתם לדעת

ישראלים רבים אוהבים את המראה השזוף. הקיץ הישראלי מביא איתו הרבה ימיי שמש קיץ יפים בהם ניתן להשתזף. עם זאת, השיזוף יכול לקחת זמן רב ולא פעם השמש עלולה גם לשרוף אם לא מתנהגים בה כראוי. גם בחורף לא ניתן להגיע לצבע היפה של השיזוף. לכן, ישנו פתרון קל ויעיל, מיטות שיזוף – הדרך הקלה להשתזף. 

מה זה מיטת שיזוף?

מיטת שיזוף היא מיטה בה שוכב הפציינט לזמן קצר. בזמן זה המיטה פולטת קרינה שמשזפת את העור לגוון שזוף לפי בחירתכם. המיטה מספקת בנוסף סגולות נוספות של השמש כמו וויטמין D. והיא יכולה להחליף חשיפה לשמש לרוב האנשים. 

למה מיטת שיזוף במכון בריאות ויופי?

במכון יופי תוכלו למצוא את מיטות השיזוף המתקדמות ביותר בעולם. מיטות עם תווי תקן מתקדמים ועם כלל האישורים הנצרכים. במכוני יופי מכירים את המיטות בצורה הטובה ביותר ויודעים להתאים את המיטה ואת רמת הקרינה לפציינט.

למי זה מתאים?

השימוש במיטת שיזוף מתאים לכל גבר ולכל אישה שרוצים להנות ממראה שזוף ללא צורך לשבת במשך שעות ארוכות תחת השמש ולהסתכן בשריפה וכוויות שמש, אלא להנות תוך זמן קצר ממראה שזוף ובתוך מזגן. מיטות השיזוף מתאימות גם לאנשים שחסר להן וויטמין D, זאת כמובן בהתייעצות עם רופא.

על מה חשוב להקפיד?

שימוש לא נכון במיטות שיזוף, או שימוש במיטת שיזוף שאין לה את האישורים הראויים יכול להיות מאוד מסוכן. אם הקרינה שפולטת המיטה היא לא במינון הנכון הדבר עלול להיות מסוכן מאוד לגוף האדם. לפני השימוש במיטת השיזוף, בדקו כי יש לה את כלל האישורים הנצרכים ממשרד הבריאות.

בנוסף, לפני השימוש במיטה מקובל לערוך בדיקה מקדימה על עור הגוף על מנת לוודא שהקרינה שהמיטה מפיצה לא חזקה מידיי לעורכם ומכוונת בצורה מתאימה עבורו. הקפידו לבצע את הבדיקה המקדימה על מנת לא לפגוע בעור שלכם. לפני השימוש במיטה חשוב מאוד לא להשתמש בדיאודורנטים, בבשמים או באיפור שעלולים להפריע לשיזוף ואף חלילה ליצור כוויות.

לפני השימוש במיטת השיזוף כדאי למרוח את הגוף בתחליבים מאיצי שיזוף ובקרמים להזנה של העור על מנת להגיע לתוצאה הטובה והשזופה ביותר. לאחר הטיפול, כדאי מאוד להתקלח במים נעימים ולהרגיע את עור הגוף, ומיד לאחר מכן למרוח שוב את הגוף בקרמי לחות. 

חשוב אחרי הטיפול לא לחשוף את העור לשמש חזקה מידיי. כדאי לחזור על הטיפול אחת לכמה חודשים, וכך בהדרגה להכהות את השיזוף עד קבלת הצבע הרצוי.

עלויות

לקנות מיטת שיזוף לבית זהו עסק לא זול כלל, ולכן עדיף להגיע למכונים בהם קיימות מיטות שיזוף עם כלל האישורים הרצויים. מחיר הטיפולים משתנה בהתאם לצבע הרצוי ולכמות הטיפולים הרצויה. ניתן לרכוש חבילת טיפולים להשלמת המראה הרצוי. כניסה למיטת שיזוף פעם אחת יכולה לעלות בין 60-90 ₪. וניתן לרכוש חבילות שונות במחירים שונים.

יתרונות וחסרונות

יתרונות למיטות שיזוף

חסרונות למיטת שיזוף

  • צבע שזוף לעור הגוף במינימום מאמץ ומינימום זמן.
  • חשש מאלרגיות במקרים חריגים.
  • שימוש לא נכון עלול לגרום לפגיעות בעור.
  • בר שינוי. לא אהבתם את הצבע החדש? הוא ידהה לאחר תקופה ואתם תחזרו לעצמכם.
  • מיטות ללא האישורים הנצרכים עלולות להיות מסוכנות מאוד. 

לסיכום,

היום כבר לא קשה להגיע לצבע השזוף והיפה שתמיד חלמתם עליו. אין צורך לבלות שעות על החוף בים ולהסתכן בלהישרף ולהיכוות מהשמש, כל שעליכם לעשות הוא ללכת למיטת שיזוף עם אישורים ולהנות משיזוף בדיוק בגוון הרצוי לכם.

מעוניינים ומעוניינות גם אתם במראה השזוף בחורף, בקיץ ובכל מצב? אצלינו תמצאו את מיטות השיזוף הטובות ביותר עם כלל האישורים, שיעזרו לכם להגיע לצבע שתמיד חלמתם עליו. צרו עימנו קשר וקבלו את כלל הפרטים על מיטות שיזוף, ויחד נעזור לכם למצוא את הטיפול המתאים בדיוק עבורכם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן