מיקובליידינג

כל מה שצריך לדעת על מיקרובליידינג

כל אישה יודעת כמה קשה למצוא קוסמטיקאית טובה. כזו שתהיה עדינה איתך, תתאים לך את צורת הגבות המושלמת ותגרום לפנים שלך להיראות מושלם. כיום כשאישה מחפשת את הקוסמטיקאית המושלמת, היא דורשת שהיא גם תהיה כזו שמתמחה בשיטת מיקרובליידינג. למקרה שאת עדיין מחפשת את האחת שלך – הנה כל מה שאת צריכה לדעת בנושא.

מיקרובליידינג – למי מתאים לעשות את זה?

ההליך מיקרובליידינג ידוע גם בשם "שיטת השערה". הוא הליך טכנולוגי חדש בו מציירים את הגבה בעזרת עט שחודר לעור ונשאר שם באופן קבוע. השיטה גורמת לגבות להיראות מלאות יותר, וכל כך טבעיות עד כדי שמי שלא ידע יחשוב שהן אמיתיות לחלוטין. לכן, השיטה מתאימה למי שיש לה גבות דלילות, דקות, או קרחות בגבה שהיא מעוניינת למלא.

מיקרובליידינג – יתרונות וחסרונות

מצד אחד, מיקרובליידינג הוא הליך קליל ופשוט, כמעט ולא כואב ובדרך כלל ללא תופעות לוואי חריגות. אם לא ידוע לך על רגישות מסוימת כמו מחלת עור, סכרת או היריון, מדובר על הליך שכמעט אין בו סיכונים. מצד שני, המראה הטבעי לא מחזיק מעמד לאורך זמן, והצבע בגבות דוהה לאחר כשנה או שנתיים, כל אחת לפי סוג העור שלה. לכן מי שרוצה להמשיך להנות מגבות מושלמות, תצטרך לחזור פעם בתקופה מסוימת לטיפול חידוש אצל הקוסמטיקאית שלה. בנוסף, אם תבחרי בקוסמטיקאית שאינה מנוסה, הגבות שלך עלולות להיהרס. ישנן סיפורים רבים על נשים שקמו ממיטת הקוסמטיקאית וגילו שהגבות שלהן אינן שוות, לא באותו צבע וכלל לא נראות טבעיות.

לכן מיקרובליידינג יכול להיות הצלחה מסחררת, או כישלון מוחץ, הכול תלוי בשאלה – אצל מי עושים. בגלל שמדובר בפנים שלנו, שהן הדבר הראשון שאנשים רואים כשהם מתסכלים עלינו, ומשום שעור הפנים שלנו רגיש במיוחד, חשוב לבחור בקוסמטיקאית מומחית, בעלת ניסיון, וכזו שלא תעשה דברים על דעת עצמה, אלא רק לאחר התייעצות עם הלקוחה והבנה מה הוא רצונה של הלקוחה. לכן, כדי להנות מכל היתרונות והדברים החיוביים שהטיפול מאפשר, כדאי שתבררו קודם על הקוסמטיקאית, על הניסיון שלה ושסביבת העבודה שלה סטרילית. אפשר אפילו לבקש חוות דעת מנשים שכבר היו אצלה בטיפול.

כמה התענוג הזה עולה?

עלויות של טיפול מיקרובליידינג הן בין 1,000 ל-2,000 שקלים, תלוי בקוסמטיקאית שתבחרו. אם תתקלו במישהי שלוקחת הרבה יותר, או הרבה פחות – יש מקום לחשוד. אם מציעים לכן טיפול זול, סימן שככל הנראה מדובר בקוסמטיקאית לא מקצועית שעושה שימוש במוצרים זולים.

אז אם את רוצה לשנות ולעבות את הגבות שלך באופן טבעי, פני למרכז הרפואי "שר". המרכז מתמחה בהליכים קוסמטיים שונים וניתוחים פלסטיים, ביניהם גם מיקרובליידינג. צרי קשר עם המרכז ותוכלי לזכות בייעוץ ובטיפול מקצועי מקוסמטיקאיות מומחות ובעלות ניסיון. משם תוכלי לצאת עם הגבות המושלמות שתמיד רצית. לפרטים נוספים לחצי כאן!

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן