מתיחת בטן

מתיחת בטן עושים רק אצל טובי המומחים

בשנים האחרונות טיפולי וניתוחי מתיחת בטן הופכים יותר ויותר פופולריים, הן בגלל אידיאל היופי שגורם לנשים (ולגברים) לחוש שעליהם להתיישר לפי סטנדרט מסוים, והן בגלל שהתוצאות החיוביות מהטיפולים מופצות, ויותר ויותר מטופלים סבורים שזהו הטיפול הנכון עבורם.

בעבר, טיפולים למתיחת בטן זכו למוניטין לא חיובי במיוחד, שכן עד לפני מספר שנים הטכניקות בהן השתמשו לא היו הבטיחותיות ביותר, ולקוחות יצאו לא מרוצים מהתוצאות. ואולם, כיום הודות לטכנולוגיה יש שיטות רבות לטיפולים ומתיחות בטן שהתוצאה בהן מובטחת, והסיפור שונה למדי. הטכניקות המתקדמות מאפשרות הצלחה מירבית וחוסכות תחושות לא נעימות ועיכובים בהחלמה.

ואכן, כיום, מתיחת בטן היא אחד הניתוחים עם שביעות הרצון הגבוהה ביותר בקרב מטופלות ומטופלים. ואולם, לא מדובר בהליך מינורי, ולכן חשוב מאוד לשים לב מי בעל המקצוע שעורך את הניתוח או את הטיפול, ולהתנהל לפי הוראות הרופאים המטפלים.

מי פונה לטיפול מתיחת בטן? האם הניתוח הוא רק לנשים?

בעבר היה מדובר בטיפול שמבקשות בעיקר נשים אחרי לידה, אך לא כך הדבר כיום, ולקוחות רבים נוספים פונים לקבלת פרטים אודות הטיפול, גם גברים:

  • מטופלים שירדו במשקל באופן ניכר וכתוצאה מכך נוצרו להם עודפי עור
  • נשים או גברים בבריאות תקינה, שמבקשים לשפר את מראה הבטן שלהם

כלומר, כיום האוכלוסייה הפונה לטיפול ומתיחת הבטן הינה רחבה ומגוונת, גרבים ונשים במגוון גילאים ומצבים משפחתיים, שמעוניינים להרגיש יותר טוב עם בטנם ועם עצמם.

אילו טיפולים למתיחת בטן קיימים?

  • ניתוח מתיחת בטן מצומצם יחסית הכולל הסרת עור בתחתית הבטן
  • ניתוח מקיף המטפל בשרירי הבטן, העור ושכבות השומן
  • טיפול הסרת שומן בקור שהינו פשוט יותר, והחזרה לשגרה אחריו מהירה ביותר
  • טיפול המבוסס על גלי רדיו ואינו פולשני

כמובן שקיימים עוד סוגים רבים של טיפולים, ומומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל. לכל סוג טיפול שכזה יש יתרונות וחסרונות, ולכן חשוב לבדוק מול הרופא המטפל מה סוג ההליך המתאים ביותר עבורכם: חלק פולשניים יותר ופחות, אחרי חלקם ניתן לחזור מהר יותר לשגרה, וכמובן שגם מחירי הטיפולים מגוונים ומשתנים בהתאם לסוג הטיפול שייבחר.

תופעות לוואי של טיפולי מתיחת בטן

אז מתי תוכלו לחזור לשגרה? באופן הגיוני, סוגים שונים של הליכים רפואיים יביאו עמם תופעות שונות. המשותף לכולם הוא כאבים באזור עקב ההרדמה, נפיחות קלה, וצלקות. כל אלה ניתנים לטיפול די מהיר.

באשר לחזרה לשגרה, הניתוחים במורכבים יותר דורשים מספר ימי מנוחה אחריהם, בהם מומלץ לשכב ולנוח ולא לעשות פעילות גופנית מאומצת. חזרה לשגרה ובייחוד לשגרת פעילות מאומצת וספורט תתאפשר רק אחרי יותר מחודש מיום הניתוח, וזאת לאחר קבלת אישור מהרופא המטפל.

האם הטיפול עובד?

כאמור, טיפולים שונים למתיחת בטן מאופיינים בשביעות רצון גבוהה מצד המטופלים, וניתן לראות ברחבי הרשת תמונות מוצלחות של לפני ואחרי הטיפול. כל עוד יש שמירה על אורח חיים בריא, התוצאות נשמרות לרוב לאורך זמן ארוך.

ואולם, חשוב להדגיש שהטיפול אינו "קסם" ויש משמעות רבה לשמירה על אורח החיים הבריא ועל דיאטה מאוזנת. אין מדובר בתחליף לירידה במשקל. 

כאמור ניתוח או טיפול למתיחת בטן הינו טיפול מומלץ לכל אדם שרוצה לזכות במראה מחוטב יותר. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהבין מה סוג הטיפול המתאים לכם ביותר – בהתאם לרצונותיכם, מצבכם המשפחתי, הגיל וההיסטוריה הרפואית. 

בעל מקצוע מיומן ואמין ידע להתאים לך את הטיפול הנכון לך ביותר, וכך התוצאות שיתקבלו יהיו משביעות רצון ככל הניתן.

טיפול מתיחת בטן בשר מדיקל סנטר – איכות ותוצאות ללא פשרות

אנו בשר מדיקל סנטר מציעים מספר סוגים של טיפולים למתיחת בטן. על מנת לתת הצעת מחיר או פרטים על כל אחד מהטיפולים מומלץ לצור עמנו קשר ולהבין יחד מה הטיפול המתאים ביותר לכל לקוח או לקוחה.

מדוע כדאי לבחור בשר מדיקל סנטר?

  • תוצאות מובטחות ולקוחות עבר מרוצים רבים
  • מחירים הוגנים וסבירים
  • רופאים ואנשי מקצוע מומחים שמבצעים את הטיפולים
  • שירות לקוחות זמין, מהיר ונגיש

מעוניינת או מעוניין בהצעת מחיר או שאלות נוספות? צרו קשר עוד היום כדי שנוכל להתאים לכם את הטיפול הנכון ביותר עבורכם למתיחת בטן. מקצועיות מובטחת!

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן