עיצוב שפתיים

עיצוב שפתיים – איכות ויופי בלי פשרות

עיצוב השפתיים הפך בשנים האחרונות לאחד משירותי היופי המבוקשים ביותר. נשים רבות בגילאים שונים מבקשות לשפר את מראה השפתיים שלהן. היתרון הוא שמדובר בהליך פשוט יחסית, וכשמבצעים אותו במקום הנכון התוצאות יפות ומחזיקות לאורך זמן.

אז מה האפשרויות של עיצוב שפתיים? מי יכולה להשתמש בשירות, מה הסיכונים ומה המחירים? ואיך נדע שבחרנו באיש או אשת המקצוע הנכונים עבורנו? מיד ננסה לעשות סדר בכל הנושאים הללו.

למה נחשבות שפתיים יפות?

אידיאל היופי המודרני משפיע גם על אידיאל היופי של השפתיים. המאפיינים של שפתיים שנחשבות יפות:

  1. שפתיים תחומות בקווי מתאר עדינים
  2. שפה תחתונה מלאה יותר (למרות שנשים רבות מבקשות כיום להשוות בין עובי השפה העליונה והתחתונה)
  3. יחס פרופורציונלי בין השפתיים לאף ולקצה הסנטר

כמובן, שזהו רק אידיאל היופי, ואין זה אומר שזוהי התוצאה המושלמת שתתאים לכל אחת. טרם טיפול לעיצוב שפתייך, חשבי מה התוצאות שתרצי להשיג והציגי אותן לרופא המטפל.

מי יכולה לעשות טיפול עיצוב שפתיים?

השפתיים לרוב הופכות נפולות יותר ופחות נפוחות סביב גיל ה-40, ולכן הביקוש בגיל זה עולה. ואולם, כל אישה (מומלץ מגיל 18 ומעלה) יכולה לעבור את הטיפול, אם אין מניעים רפואיים או אחרים לכך. מתחת לגיל 18 נדרש כמובן אישור הורים להליך.

האם זה כואב?

בגלל ריבוי העצבים באזור השפתיים, הפעולה דורשת אלחוש באמצעות משחה או זריקות. פעולת ההזרקה מעט לא נעימה, אך רוב הנשים מדווחות שהכאב חולף חיש מהר. בכל מקרה, מדובר בטיפול קצר שאורך כ15-30 דקות.

באשר להגבלות לאחר הטיפול, רוב הנשים מדווחות על אי נוחות קלה שמקשה על אכילה למשך מספר שעות. מעבר לכך כעבור מספר שעות או יום רוב הנשים מדווחות שחוזרות לפעילות רגילה.

האם יש סיכונים בטיפול?

לאחר הטיפול ייתכן ותיתקלי בתופעות לוואי מקומיות, כמו שטפי דם, גושים או נפיחויות מקומיות. התסמינים הללו אמורים לחלוף תוך כמה שעות עד כמה ימים. 

ובאשר לסיבוכים לטווח הארוך: חלק מהחומרים בהם משתמשים הם למעשה שתל שמשתילים בשפתיים, והסיכון הוא שהוא יזוז מעט. לעיתים אין לכך השפעה ממשות על הנראות, אך כשיש ניתן לגשת לאיש המקצוע ולתקן זאת.

אם מדובר בהזרקת סיליקון, החשש העיקרי הוא שיתפתחו בשפתיים גושים. בנוסף לעיתים מתפתחות תגובות אלרגיות לחומר עצמו, אך במרבית המקרים גם זה ניתן לטיפול.

כמה זמן התוצאה מחזיקה? והאם זה בכלל עובד?

השפתיים הן אזור שנע רבות, ולכן משך השרידות של המילוי קצר יותר מאשר באזורים אחרים. לרוב לאחר כחצי שנה רוב הנשים פונות להזרקה חוזרת לשימור התוצאה. לרוב, ככל שחוזרים על הזריקות, שרידות התוצאה הולכת וגוברת. 

באשר להצלחת הטיפול, התוצאות מראות שיש שינויים אדירים וחד משמעיים בין שפתי הלקוחות לפני ואחרי הטיפול. נשים מדווחות על שפתיים בשרניות ועבות יותר, וכך גם על עלייה בדימוי העצמי ובתחושה העצמי לגבי גופן והפנים שלהן. לא בכדי מדובר בטיפול פופולרי ביותר שממשיך להיות פופולרי גם אחרי שנים לא מעטות.

מחירון – עיצוב שפתיים

כאמור, ישנם טיפולים אסתטיים מסוגים שונים שפועלים על עיבוי או עיצוב השפתיים, כל אחד מהם שונה מהאחר. בהתאם, טווח המחירים משתנה בהתאם לטכניקה הנבחרת. 

 

סוג הטיפול

מחיר (משוער בלבד)

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית (מזרק)

אלף- אלפים בודדים

עיבוי שפתיים בהזרקת בוטוקס

אלפים בודדים

עיבוי שפתיים בהזרקת שומן עצמוני

עשרות אלפים

כמובן שישנם סוגי טיפולים נוספים, ונשמח לעדכנך במחירים השונים בהתאם לצורך. 

טיפולים לעיבוי ועיצוב שפתיים אצל שר מדיקל סנטר

אנו בשר מדיקל סנטר מציעים מגוון רחב של טיפולים לעיבוי ועיצוב השפתיים, שנעשים תחת כלל התקנים הנדרשים ובידי רופאים ואנשי מקצוע מוסמכים בלבד. הלקוחות שלנו מדווחות על שביעות רצון גבוהה מהטיפולים, ולנו חשוב לעשות ככל הניתן כדי להמשיך ולעשות ככל שביכולתנו כדי לגרום ללקוחותינו להיות מרוצות ביותר.

למה לעבור טיפול שפתיים בשר מדיקל סנטר?

  • טיפול של בעלי מקצוע בלבד
  • מחירים הוגנים וסבירים
  • אינספור המלצות של לקוחות מרוצות
  • הקפדה על איכות המכשירים, חיטוי והיגיינה

מעוניינת בטיפול לעיצוב שפתיים, בהצעת מחיר או בשאלות נוספות? צרי קשר עוד היום ונעזור לך להגשים את החלום שלך. 

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן