שיטת השערה

גבות בשיטת השערה

כמעט כל אישה עם מראה דליל בגבות מכירה את הקושי בהתארגנות ואת המאמץ ביצירת מראה אחיד וסימטרי לגבות. שיטת השערה היא פתרון נוח לטווח ארוך המתאים בדיוק לבעיה זו. שיטת השערה יוצרת מראה טבעי ונקי המשתלב עם עור הפנים ושיער הגבות. אם גם את מתלבטת לגבי השיטה מאמר זה בדיוק בשבילך.

אז מה זה שיטת השערה?

שיטה זו נועדה לעזור לנשים (וגם גברים) עם גבות לא אחידות או לא סימטריות, גבות נפולות או מקריחות ובאופן כללי גבות במראה דליל ולא נאה. בשיטה זו, מזריקים פיגמנטציה לשכבת העור העליונה וכך מייצרים מראה כמו של שערות הגבה הטבעיות. ההזרקה מתבצעת באמצעות עט מיוחד ולו מחטים קטנטנים, כך מתאפשרת חדירה במספר נקודות שונות בו זמנית, למראה שיער אחיד ונאה.

שיטת השערה אינה נחשבת לקעקוע מכיוון והמחט אינו חודר לעומק שכבת העור, ולכן גם הלכתית אין בעיה עם שיטה זו. מאחר ולא מדובר בקעקוע אמיתי, הוא אינו עמיד לכל החיים ודוהה עם הזמן, ולכן יש צורך בטיפולים משלימים לאורך זמן.

למי זה מתאים?

שיטת השערה מתאימה לכל אישה שמעוניינת במראה גבות מלא, סימטרי ונאה, ללא צורך באיפור מידי יום. כפי האמור, השיטה מתאימה לנשים עם גבות דלילות או עם צמיחה דלילה. ניתן לבצע את שיטת השערה בכל גיל, וכל אישה שמאסה באיפור מידיי יום תהנה מטיפול בשיטה זו.

מי רשאי לבצע את ההליך?

לרוב, שיטת השערה מתבצעת על ידי קוסמטיקאיות בעלות ניסיון שעברו הכשרה מיוחדת והשתלמויות ייעודיות לטיפול זה. חשוב מאוד לבחור קוסמטיקאי או קוסמטיקאית בעלי ניסיון ולאחר שראיתם את תיק העבודות שלו ואהבתם את התוצאות הסופיות.

איך הטיפול מתנהל?

תהליך של עיצוב גבות בשיטת השערה מתנהל בכמה שלבים שונים.

  • בשלב הראשון, בחינה של המצב המקורי של הגבה, התאמת תיק טיפולים ותיאום ציפיות מול הלקוחה להבנת המטרות. בשלב זה נדרשת הצהרת בריאות ולעיתים רחוקות התייעצות עם רופא.
  • בשלב השני, מדידת הגבות המאפשרת סימון מדויק והתאמת מבנה הגבות למבנה הפנים של הלקוחה. לאחר מכן מציירים באמצעות עיפרון על הפנים את צורת הגבות הרצויה. חשוב להתייחס לשלב זה כשלב ביניים ולהבין שהעיפרון הוא רק מסמן הגבולות ולא כך תראה התוצאה הסופית.
  • בשלב השלישי, הכנת הדיו. חשוב מאוד לבחור דיו המתאים לצבע השערה הטבעי של הלקוחה. חשוב להשתמש בצבע איכותי שיביא לתוצאות הטובות ביותר. כדאי לזכור שהצבע דוהה עם הזמן ולכן כדאי להתייעץ עם הקוסמטיקאית המנוסה לפני בחירת הצבע הרצוי. 
  • בשלב הרביעי, ביצוע הטיפול עצמו על ידי עט עם מחטים קטנים כך שהתוצאה המתקבלת היא של מראה אותנטי של גבה ללא התערבות חיצונית.

עלויות

העלות של שיטת השערה היא בין 1,200 ₪ ל- 3,500 ₪, המחיר משתנה בהתאם למורכבות של הטיפול, למספר הטיפולים הנדרש לכל אישה על מנת שתגיעה לתוצאה הרצויה, ולמחירים של כל איש מקצוע. 

יתרונות וחסרונות

יתרונות לשיטת השערה

חסרונות לשיטת השערה

  • מראה גבה מסודר, מלא ונקי ללא התעסקות יומיומית.
  • חשש לזיהומים וצילוק העור במקרה של עבודה בתנאים לא ראויים ולא סטריליים.
  • טיפול מהיר העמיד לטווח רחוק, אך אינו קבוע וניתן לשנותו.
  • במקרים חריגים עלולות להופיע תגובות אלרגיות לחומרי הטיפול.

 

לסיכום, טיפול בשיטת השערה מתאים גם לנשים וגם לגברים המעוניינים בשיפור מראה הגבה ובתוצאה טובה וארוכת טווח אך ברת שינוי. הטיפול אינו יקר ויכול להתבצע על ידי כל קוסמטיקאית בעלת ההכשרה המתאימה. חשוב מאוד לוודא את סטריליות החמורים והמכשירים בהם משתמשים כדי להימנע מסיכונים מיותרים. 

מעוניינים גם אתם לעבור טיפול בשיטת השערה? אצלינו תוכלו למצוא את כל הידע הרלוונטי את המטפלים המוצלחים והמוכשרים ביותר בנושא. צרו עימנו קשר ואנו נעזור לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם שתשפר את מראה הגבה ותשפר את איכות חייכם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן